Kontakti

Špela Trškan, odgovorna urednica glasila Slamnik, Gsm: 041 970 651, elektronska pošta: urednistvo.slamnik@gmail.com

Tina Kušar, tajništvo glasila Slamnik, tel: 01 722 50 50, elektronska pošta: slamnik@kd-domzale.si

Nataša Gliha, trženje oglasnega prostora, Gsm: 041 654 695, elektronska pošta: carniola1@siol.net

Manca Kraševec, zbiranje in urejanje koledarja, elektronska pošta: koledar@kd-domzale.si

Iztok Dimc, fotograf, elektronska pošta: iztokdimc@gmail.com

Mateja Kegel Kozlevčar, novinarka, elektronska pošta: mateja.kegel@gmail.com

Vesna Sivec Poljanšek, novinarka, elektronska pošta: vesna.sivec.poljansek@gmail.com

Miha Ulčar, novinar, elektronska pošta: ulcar.miha@gmail.com

Vera Vojska, novinarka, elektronska pošta: vera.vojska@gmail.com

Primož Hieng, lektor, elektronska pošta: primoz.hieng@siol.net

Anton Komat, kolumnist, elektronska pošta: anton.komat@gmail.com

Lenart Zajc, kolumnist in novinar, elektronska pošta: lenart.zajc@gmail.com


 
Julij 2017
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 
Danes
(3)
10:00
AVTOMOBILI 3
Cars 3
animirana družinska pustolovščina
19:00
DUNKIRK
Dunkirk
akcijska vojna drama
21:00
VALERIAN IN MESTO TISOČERIH PLANETOV
Valerian and the City of a Thousand Planets
akcijska zf pustolovščina
12-18
Drugi naslov
Drugi izvirni naslov
komedija
01-08
Naslov novice
Izvirni naslov
Drama
 
Poišči
 
Prireditve
 
Kino
 
Otroci
 
Galerija
 
Abonma
 
Muzej
 
Glasilo Slamnik
 
Založništvo
 
Info
 
Nakup vstopnic